У малюка животик не здуває, тому й не болить!
Головна  - Корисна інформація - Міфи і реальність про дитячі кольки

Міфи і реальність про дитячі кольки

На просторах Інтернету багато чого пишуть про кольки. Особливо про те, що потрібно робити. Однак, є надзвичайно важлива інформація для батьків чого НЕ слід робити при кольках у дитини. Також тут ми зазначимо кілька міфів про дитячі кольки, які передаються із покоління в покоління, але діють в основному як заспокійливий засіб для батьків.

Дитина - не піддослідний

средство от коликов в животе

Кольки – не причина випробовувати усі поради найближчого оточення, різні збори, відвари і т.і. на дитині. Особливо слід бути обережними з різноманітними лікарськими препаратами – перш, ніж бігти до аптеки, порадьтесь із лікарем.

Ні в якому разі не давайте немовляті «укропну» водичку, «бабусині відвари», будь-які добавки, хай навіть це буде трав’яний збір від самих «тибетських монахів». Це дуже розповсюджений міф серед батьків. Але мало хто знає, що фенхель (або аптечний укроп, з якого роблять «ту саму водичку») може викликати серйозну алергічну реакцію. Навіщо ускладнювати життя собі і маленькій людині? «Жорстка мамина дієта» не тільки не допоможе, але й може «зіграти» в інший бік. Тим більше, в жодному випадку не переводьте дитину на вигодовування сумішами. Кольки трапляються у всіх! Непереносимість материнського молока (лактози) – дуже рідкісне явище і самостійно Ви виявити його не в змозі.

Головне - спокій

кишечные колики у детей

Навіть до цього часу педіатри не знають точної причини виникнення кольок. І це чиста правда. Колись у давнину, коли дитина плакала і нервувала, бабки-знахарки «виганяли» нечисту силу «замовляючи» дитинку, даючи спеціальну водичку і таке інше. Однак, щоб вилікувати хворобу, потрібно знати її причини. У кольок причин може бути багато, а отже, і методи лікування різні.

У першу чергу Ви маєте пам’ятати одне просте правило – Ви маєте бути спокійними! Це першочергова «швидка допомога» для Вашої дитини, у будь-яких обставинах, завжди. Тож, якщо Ви відчуваєте себе знервованими і збудженими, готовими кричати на всіх, у тому числі і на немовля.

  • Негайно залиште немовля у безпечному місці! Ваш емоційний стан переймає і дитинка. Тому, Вам краще заспокоїтися, залишивши догляд за дитиною на іншого члена родини. НІКОЛИ не трясіть малюка.
  • Якщо поряд немає людини, яка б Вас замінила, то дитину можна залишити у ліжечку на 10 - 15 хвилин, щоб зібратися «з думками». Але, звісно, за умови, що дитина суха, нагодована і не відригнула.
  • Повідомте близьких (лікаря) про свій психо-емоційний стан.

І наостанок – звичайно, Вам вирішувати долю власної дитини, але завжди і у всьому керуйтесь здоровим глуздом. Перш, ніж ставити експерименти, переконайтесь, що Ви це робите на «лабораторних мишах», а не маленькій беззахисні дитині, яка не може себе захистити, бо довіряє Вам.

Тож, будьте здорові і бережіть Ваших маленьких янголяток!

←Назад

Де придбати
© 2015 - 2018  Всі права захищені.Створено в веб-студії Seotm.com