КОМПАНІЯ ТОВ «КУСУМ ФАРМ»

Інформація для користувачів

 Перед тим, як почати користуватися сайтом, будь ласка, прочитайте уважно наступні умови. Цим звертаємо Вашу увагу на те, що КУСУМ ФАРМ має право вносити зміни, так само як і припиняти з будь-якої причини дані умови в будь-який час і без попереднього повідомлення, а ці зміни набувають чинності одразу ж після публікації на сайті змінених умов. Якщо Ви продовжуєте користуватися цим сайтом після публікації змін, це означає, що Ви приймаєте ці зміни.

1. Умови

Доступ, вільний перегляд і використання цього Інтернет-сайту (надалі «Сайт») підлягає наступним умовам, термінам і правовим нормам, що застосовуються. Під час перегляду Сайту, будь ласка, переконайтеся, що Ваш доступ до й використання різної інформації, документів і послуг (надалі «Матеріали») пропонуються КУСУМ ФАРМ, це також стосується й умов, викладених у цьому документі («Умови»). Ваш доступ до та користування даним Сайтом підтверджує Вашу згоду без обмежень з усіма умовами, термінами й правовими нормами, що застосовуються. Якщо Ви не згодні з умовами, термінами й правовими нормами, що застосовуються, Ви можете не користуватися цим Сайтом.

2. Авторське право, торгівельна марка й право власності 

Цей Сайт є власністю й регулюється КУСУМ ФАРМ. Матеріали, представлені на цьому Інтернет-сайті, захищені законом про інтелектуальну власність, за винятком виражених іншим чином. Тому всі Матеріали, скопійовані або завантажені іншим способом з цього Сайту, не повинні використовуватися з комерційною метою, забезпечуючи тим самим захищеність всіх авторських прав і прав власності. Будь-яке подальше копіювання, відтворення, публікація, розміщення, передача й поширення будь-якої інформації, що містить зображення, текст, графіки, відео і т.д. цього Сайту суворо заборонені для використання з суспільною та комерційною метою. Жодна ліцензія або право, виражені або які маються на увазі, не дають жодній людині права на інтелектуальну власність, за винятком наданих тут прав. Зміна Матеріалів або їхнє використання з іншою метою є порушенням авторських прав та інших прав власності КУСУМ ФАРМ. КУСУМ ФАРМ не гарантує, що використаний Вами матеріал не порушуватиме прав третьої сторони, що не є власністю або філіалом КУСУМ ФАРМ».

3. Використання зображень/образів 

Зображення людей або місць, представлених на даному Інтернет-сайті, є власністю або використовуються з дозволу КУСУМ ФАРМ. Використання цих зображень Вами або будь-якою іншою особою, уповноваженою Вами, є забороненим, за винятком спеціального дозволу, зазначеного в Умовах даної Угоди або спеціального дозволу, наданого на цьому Сайті. Будь-яке недозволене використання зображень може порушити закони про авторське право, закони про торгівельну марку, закони про недоторканність особистого життя й гласності, норми й статути щодо засобів зв’язку.

4. Точність інформації 

КУСУМ ФАРМ не надає гарантій і не несе відповідальності щодо точності Матеріалів. КУСУМ ФАРМ не несе відповідальності за будь-які помилки або похибки, допущені в Матеріалах.

5. Посилання й зв’язок із третьою стороною 

Цей Інтернет-сайт може містити гіперпосилання або інші засоби зв’язку, які дозволять Вам користуватися цим Сайтом і дадуть доступ до інших. КУСУМ ФАРМ не несе відповідальності за зміст, наданий на інтернет-сайтах, посилання на які пов’язані з даним Сайтом. КУСУМ ФАРМ також не несе відповідальності за будь-який можливий збиток, заподіяний внаслідок доступу до цього Інтернет-сайту й користування ним.

Інтернет-сайти, посилання на які надані даним Сайтом, непідконтрольні КУСУМ ФАРМ. Доступ до будь-якому іншого інтернет-сайту, посилання на який надане даним Сайтом, є ризиком винятково з боку користувача. Крім того, посилання, що існують між даним Сайтом та іншими інтернет-сайтами, не схвалюються й не схвалюватимуться КУСУМ ФАРМ щодо будь-якого матеріалу, змісту, інформації або володіння інтернет-сайтами, на які надані посилання; такі посилання не мають на увазі будь-яких взаємовідносин або підтверджень між КУСУМ ФАРМ і власниками інтернет-сайтів, на які надані посилання. Ви визнаєте, що КУСУМ ФАРМ не має наміру ні схвалювати, ні перевіряти будь-яку третю сторону. Посилання не мають на увазі, що компанія КУСУМ ФАРМ є спонсором або філіалом, або пов’язана з третьою стороною, або була юридично вповноваженою використовувати будь-яку торгівельну марку, марку обслуговування, дизайн, логотип, символ або інші захищені авторським правом матеріали, зображені на або доступні через такі треті сторони. КУСУМ ФАРМ не несе відповідальності за або не має зобов’язань щодо будь-якої третьої сторони, що має відношення до посилання.

6. Відсутність конфіденційності підпорядкування користувача 

Будь-який зв’язок і Матеріал, які Ви перешлете на цей Сайт електронною поштою або іншим способом, включаючи, але без обмежень, будь-які дані, коментарі, запитання, пропозиції тощо, розглядатимуться як неконфіденційні й невласницькі, за винятком наведених надалі в пункті «Політика конфіденційності». КУСУМ ФАРМ має право використовувати все, що Ви перешлете або представите з будь-якою метою, включаючи, без обмежень, передачу, публікацію, розкриття, копіювання й відправлення кореспонденції. Крім цього, КУСУМ ФАРМ безкоштовно використовує будь-яку інформацію, концепції, ідею, ноу-хау й інші подібні методи з будь-якого матеріалу або засобів зв’язку, відправлених Вами на Сайт із будь-якою метою, як, наприклад, з метою розробки, виробництва, просування або маркетингу препаратів КУСУМ ФАРМ, а Ви при цьому відмовляєтеся від усіх своїх прав щодо цих переданих засобів зв’язку й матеріалів.

7. Політика конфіденційності 

КУСУМ ФАРМ додає всіх зусиль для дотримання конфіденційності відвідувачів свого Сайту. КУСУМ ФАРМ тільки збирає дані, що упізнаються особисто, такі як назви, адреси, адреси електронної пошти і т.д., коли вони добровільно представлені користувачем. Ця інформація використовується винятково КУСУМ ФАРМ, дочірніми компаніями, філіалами або іншими об’єктами, залученими до функціонування Сайту для внутрішніх потреб, і не продається або передається третій стороні. Тільки користувачі, які просять повідомлення електронною поштою, одержують цю інформацію. КУСУМ ФАРМ зберігає право на оновлення цієї політики в будь-який час.

8. Обмеження зобов’язань і відмова від гарантій 

КОЖНИЙ КОРИСТУВАЧ, ЩО ВІДВІДУЄ ЦЕЙ САЙТ, ЧИНИТЬ ТАК НА СВІЙ СТРАХ І РИЗИК. АНІ ТОВ «ГЛЕДФАРМ ЛТД», АНІ БУДЬ-ЯКА ІНША СТОРОНА, ЗАЛУЧЕНА ДО РОЗРОБЛЮВАННЯ, СТВОРЕННЯ АБО ВІДПРАВЛЕННЯ ІНТЕРНЕТ-САЙТУ, НЕ ВІДПОВІДАЮТЬ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ПРЯМИЙ, ВИПАДКОВИЙ, НЕПРЯМИЙ АБО ШТРАФНИЙ ЗБИТОК, ЩО ВИНИК У ЗВ’ЯЗКУ З ВАШИМ ДОСТУПОМ АБО КОРИСТУВАННЯМ САЙТОМ. МАТЕРІАЛИ НА ДАНОМУ САЙТІ НАДАНІ «ЯК Є» БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ І БЕЗ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, ВИРАЖЕНИХ АБО ЯКІ МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ, ГАРАНТІЇ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ, ЩО МАЮТЬСЯ НА УВАЗІ, ТА ПРИДАТНІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ, НАЗВИ, НЕПОРУШЕННЯ, БЕЗПЕКУ АБО ВІДПОВІДНІСТЬ. 

Ані КУСУМ ФАРМ, ані будь-яка інша сторона, залучена до розроблювання, створення або відправлення Інтернет-сайту або чиї матеріали або інформація з’явились на даному Сайті, не відповідатимуть за будь-який заподіяний збиток або шкоду, включаючи без обмежень, будь-яку несправність у роботі, помилку, невдалу дію, переривання, дефект, затримку операції або передачі, комп’ютерний вірус, несправність лінії, технічні несправності, типографські помилки або неможливість користуватися Матеріалами, навіть якщо це є неуважністю або передбачуваною можливістю такого збитку з боку КУСУМ ФАРМ або уповноваженого представника КУСУМ ФАРМ». Вищезгадані обмеження або виключення, можливо, не стосуються Вас у межах, дозволених чинним законодавством, включаючи обмеження або виключення відповідальності за непередбачені або непрямі збитки.

9. Відшкодування збитку 

Ви погоджуєтеся відшкодовувати, захищати й підтримувати КУСУМ ФАРМ, його співробітників, директорів, акціонерів, службовців і представників від і проти всіх втрат, збитків, і витрат, включаючи судові витрати, що виникли через Ваше неправильне використання будь-яких Матеріалів, або будь-яке порушення Вами цих Термінів і Умов, включаючи, без обмежень, авторське право і порушення торгівельної марки, непристойні або нецензурні реєстрації й наклеп онлайн. Від Вас вимагатиметься відшкодування повністю всіх втрат для КУСУМ ФАРМ.

10. Технічні несправності, типографські помилки й зміни 

Даний Сайт може містити технічні несправності й типографські помилки. За КУСУМ ФАРМ залишаються всі права змінювати, виправляти й/або вдосконалювати будь-яку інформацію, представлену на Сайті, так само як і опис будь-якого продукту, в будь-який час і без попереднього повідомлення.

11. Правова норма, що застосовується, й місце розгляду справи 

Ваше користування даним Сайтом у всіх відношеннях регулюється законодавством України, незалежно від вибору приписів законів. Ви погоджуєтеся, що всі суперечки й законні процедури, що виникають прямо або побічно, або які мають відношення до даного Сайту, повинні бути представлені винятковій юрисдикції компетентних судів України.

12. Відмова від прав

На даному Сайті розміщено інформацію щодо різних препаратів, їхньої загальної характеристики, складу, фармакологічних та інших властивостей, станів здоров’я й лікування. Ця інформація не повинна використовуватися в якості медичних порад, призначень або для встановлення діагнозів. Будь ласка, проконсультуйтеся з лікарем або фахівцем-медиком щодо лікування захворювання. КУСУМ ФАРМ не несе відповідальності за будь-яке лікування, взяте за основу з Матеріалів, представлених на даному Сайті. 

Цей Інтернет-сайт не пропонує і не здійснюватиме пропозицій щодо продажу на територіях, на яких це не дозволено патентом й іншим законом. Вся інформація й Матеріали на даному Сайті представлені «як є» і не дають будь-яких гарантій, виражених або які маються на увазі. Крім того, будь-які ідеї й/або інформація, представлені або отримані завдяки цьому Сайту, не обов’язково повинні відображати погляди КУСУМ ФАРМ або його керівництва й службовців. 

Матеріали й/або інформація, доступні або отримані на/через цей Сайт, не є гарантованими або підтвердженими відносно завершеності, правильності, точності, надійності або іншим чином ні КУСУМ ФАРМ, ні його керівництвом або службовцями.

Ні за яких умов, включаючи, але без обмежень неуважність, ні КУСУМ ФАРМ ні його керівництво або службовці не несуть відповідальності за будь-який спеціальний або непрямий збиток, що виник в результаті користування й/або нездатності користуватися цим Сайт або використання інформації, що міститься на ньому, навіть якщо КУСУМ ФАРМ або його керівництво чи службовці припускали потенційний збиток/шкоду або втрати. 

У жодному разі ні КУСУМ ФАРМ, ні його керівництво або службовці не несуть відповідальності перед жодною особою або організацією за збиток або втрати, нанесені прямо або побічно внаслідок відвідування даного Сайту. Інформація, представлена тут, і всі засоби комунікації, що виникли або були отримані згодом безкоштовно, перебувають/перебуватимуть поза межами будь-якого закону про захист прав споживачів. Будь-який користувач або отримувач будь-якої інформації або матеріалу на цьому Сайті може використовувати/довіряти інформації або матеріалу повністю на свій власний ризик. У цій правовій угоді компанія КУСУМ ФАРМ пропонує інформацію тільки з метою ознайомлення. Дану інформацію не може бути використано з медичною або іншою метою. За консультацією звертайтеся до свого лікаря.

РЕКЛАМА ЛІКАРСЬКОГО ЗАСОБУ. УВАГА! Є ПРОТИПОКАЗАННЯ. ПЕРЕД ЗАСТОСУВАННЯМ НЕОБХІДНО ПРОКОНСУЛЬТУВАТИСЯ
З ЛІКАРЕМ І ОБОВ'ЯЗКОВО ОЗНАЙОМИТИСЯ З ІНСТРУКЦІЄЮ. ВИРОБНИК: Р.П. UA/10461/02/01, ТОВ «КУСУМ ФАРМ», УКРАЇНА
k
o
l
i
k
i
d
.
M
o
i
r
e
b
e
n
o
k
.
u
a
Price